• Industrietor Rolltor
  • Industrietor Rolltor

Profil i historia firmy


Systemy bramowe i systemy zabezpieczeń EFAFLEX

W chwili założenia w 1974 r. EFAFLEX była pierwszą w świecie firmą zajmującą się wyłącznie bramami szybkobieżnymi. I to całkiem świadomie! Z tej wizji wzięła się bowiem nasza przewaga od pierwszego dnia. Dzisiaj EFAFLEX jest producentem bram szybkobieżnych mającym wymierny wpływ na oblicze tego rynku. Przedsiębiorstwo zatrudnia na świecie ponad 950 pracowników. Główna siedziba firmy EFAFLEX znajduje się w Bruckbergu w Bawarii. Stamtąd kierowana jest sieć dystrybucji, która od 1994 roku rozciąga się na wszystkie kontynenty. Firma EFAFLEX oferuje innowacyjną i kreatywną sztukę z Niemiec.

EFAFLEX - 40+ lat sukcesów

Kupując bramę szybkobieżną EFAFLEX decydują się Państwo na technologię zajmującą czołową pozycję na świecie, korzystając z naszej technicznej przewagi nad konkurencją. Własna działalność badawczo-rozwojowa jest dla EFAFLEX ważną częścią filozofii firmy. W ten sposób dbamy o ciągły postęp. Nie jest łatwo być światowym, bezkonkurencyjnym liderem w technologii - przecież to dla jej przyszłości nadal opracowujemy rewolucyjne systemy bramowe. Nasza sieć dystrybucyjna rozciąga się na wszystkie pięć kontynentów. Posiadamy oddziały w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach, Polsce i Holandii.

Jakość

Od 2005 roku EFAFLEX poddaje swoje bramy regularnym testom pod kątem ich trwałości i wydajności. Od 2008 roku bramy są certyfikowane przez notyfikowaną jednostkę IFT. Najnowsze testy wykazały, że szybkobieżne bramy spiralne typu EFA-SST, EFA-STT, jak również szybkobieżne bramy harmonijkowe EFA-SFT uzyskały wynik ponad miliona cykli otwierania i zamykania.