BIM

EFAFLEX wkracza do świata 3D

Prezentacja cyfrowego modelowania informacji o budynku BIM
(Building Information Modeling)

BIM jest to najnowszy, wirtualny proces modelowania informacji w 3D służący do planowania budynków począwszy od koncepcji, aż do wizualizacji budynku.

BIM umożliwia wszystkim uczestnikom projektu stały i łatwy dostęp do aktualnego statusu planowania w tym samym czasie.

Jest to idealne narzędzie nadające się do wszelkich typów projektów budowlanych. Umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom pełen wgląd w prace, przez co zapewnia jakość i kontrolę ogólnych kosztów. Aby zaoferować użytkownikom tej bardzo nowoczesnej i innowacyjnej technologii planowania prosty, a jednocześnie bezpieczny, cyfrowy model danych, EFAFLEX skorzystał z wiodącej światowej platformy BIM BIMobject®. W ten sposób kalkulacja kosztów i planowanie są łatwiejsze, szybsze, bezpieczniejsze i dokładniejsze.

Niezależnie od tego, czy osoba korzystająca z platformy jest architektem, inżynierem czy generalnym wykonawcą, za pomocą BIMobject® może pobrać wszystkie potrzebne dane, takie jak wielkość, cechy szczególne materiału, paletę bram szybkobieżnych, itp. Jednym kliknięciem można też zintegrować potrzebne dane bezpośrednio z planami projektowymi przygotowanymi w najpopularniejszych formatach takich jak Revit, ArchiCAD i AutoCAD.

Bezpośrednio w strefie pobierania BIMobject® znajdziecie Państwo dane osoby kontaktowej, która zawsze będzie służyć Państwu pomocą.

Zapraszamy do świata w 3D! Zapraszamy do świata EFAFLEX i BIMobject®!