Szybciej. Bezpieczniej. Efektywniej.

Nowoczesne bramy spełniające najwyższe wymagania

Oszczędność energii jest nieodłącznym elementem technologii EFAFLEX. Duża prędkość otwierania i zamykania umożliwia bowiem utrzymanie żądanej temperatury – utrata ciepła, czy też chłodu jest niewielka. Doskonała jakość się opłaca, ponieważ pozwala na stałe oszczędzanie. Systemy bramowe EFAFLEX są przeznaczone przede wszystkim do stosowania w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, a co za tym idzie o dużej częstotliwości ich otwierania i zamykania. W takich miejscach bramy narażone są na obciążenia użytkowe, ale mimo to, zawsze niezawodnie działają. EFAFLEX jako wynalazca technologii bram spiralnych gwarantuje bowiem  trwałość swoich produktów. Na bazie rewolucyjnych konstrukcji tworzymy technologię pozwalającą na uzyskanie niezawodności, efektywności i trwałości.  Wizytówką EFAFLEX są również kompetentni pracownicy wspierający z zaangażowaniem rozwój całego przedsiębiorstwa.

Oszczędność i ekologia

Dzięki dodatniemu bilansowi energii i kosztów eksploatacji pomagamy naszym klientom w oszczędnym gospodarowaniu cennymi zasobami i obniżaniu kosztów eksploatacji w skali długoterminowej. Dbamy o środowisko naturalne, na przykład: zaoszczędzenie 4600 litrów oleju opałowego w okresie grzewczym, redukuje emisję o 13 ton wyemitowanego CO2 – z naszymi bramami jest to możliwe.

Tradycyjna trwałość.

W porównaniu do standardowych bram rolowanych, bramy szybkobieżne firmy EFAFLEX są inwestycją, która szybko się zwraca. Od powstania firmy w 1974 roku EFAFLEX koncentruje się na innowacyjnych konstrukcjach bram szybkobieżnych. Wynalezienie przez EFAFLEX bramy spiralnej zmieniło całą branżę, wprowadzając do niej techniczne nowości na światową skalę. Bramy spiralne, rolowane czy harmonijkowe, bramy do pomieszczeń czystych, jak również bramy służące jako zabezpieczenia maszyn – w tych obszarach EFAFLEX wyznacza standardy w niemieckiej klasie premium. Nasza jakość zapewnia wysoką trwałość produktów i konsekwentnie niskie koszy eksploatacji. Utrzymanie najwyższego poziomu usług w EFAFLEX stało się już tradycją.