Zalety bram szybkobieżnych

Prędkość

Najszybsza brama świata pochodzi z firmy EFAFLEX. EFA-STR® stanowi połączenie spiralnego zamocowania na skrzydło bramy i elastycznego płaszcza. Prędkość otwierania tej bramy sięga 4 m/s.

W zależności od wielkości bramy

EFAFLEX oferuje produkt EFA-SST® - pierwszą w świecie bramę szybkobieżną z seryjnymi lamelami z separacją termiczną. Dzięki nim można uzyskać zdolność izolacyjną nawet do 0,74 W/m2K.

Trwałość eksploatacyjna

Bramy szybkobieżne EFAFLEX są przeznaczone do pracy z dużą częstotliwością użycia. Cechy konstrukcyjne, np. opatentowana technika spiral czy wyrównanie ciężarów zapewniają dużą trwałość eksploatacyjną.

Bezpieczeństwo

Bramka świetlna działająca w linii bramy EFA-TLG® i laserowy detektor EFA-SCAN® to dwa produkty firmy EFAFLEX, które stanowią unikalne w świecie zabezpieczenia do bram.

Ekonomiczność

Bramy szybkobieżne firmy EFAFLEX zwiększają wydajność każdego zakładu. Dzięki dużym prędkościom otwierania do minimum, skracane są czasy czekania przed bramami. Dzięki temu procesy logistyczne przebiegają szybciej.

Dział obsługi klienta

Wszyscy pracownicy od produkcji aż po montaż i serwis są pracownikami firmy EFAFLEX i posiadają świetne kwalifikacje.

Przewaga technologiczna

Firma EFAFLEX użyła i wprowadziła nazwę bramy szybkobieżne ponad 40 lat temu. Dzięki ciągłym wynalazkom i pracom rozwojowym firma EFAFLEX od prawie 20 lat jest czołowym producentem bram szybkobieżnych.

Globalny gracz

W krótkim czasie firma EFAFLEX stała się globalnym przedsiębiorstwem z ogólnoświatową siecią. Dzisiaj profesjonalny doradca znajduje się blisko Państwa - w ponad 50 krajach, na pięciu kontynentach.