Profil firmy


EFAFLEX Polska Sp.z.o.o

Już od 10 lat, zatrudniając ponad 20 pracowników firma EFAFLEX Polska, realizuje rocznie  kilkadziesiąt wdrożeń szybkobieżnych bram marki EFAFLEX, wspierając tym samym coraz bardziej zautomatyzowane procesy logistyczne przedsiębiorstw.

Rozwiązania odpowiednie do potrzeb

Specjalizując się w tak wąskiej i tym samym wymagającej dziedzinie, jesteśmy zorientowani na profesjonalne doradztwo, obsługę i realizację konkretnych potrzeb eksploatacyjnych. Wspólnie z naszymi klientami dokonujemy optymalnych wyborów przy realizacji nawet najbardziej nietypowych aplikacji bram. Zlokalizowani na terenie całego kraju doradcy EFAFLEX Polska zapoznają się ze wskazanym miejscem montażu bramy, omawiają z Państwem wymagania, a następnie proponują najkorzystniejsze, indywidualne rozwiązanie.

Atut jakości

Jakość wykonania jest naszym atutem. Szybkobieżne bramy marki EFAFLEX są produkowane przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń – najnowocześniejszych i bardzo precyzyjnych maszyn laserowych. Kolejny etap – realizacja zamówienia oraz szybki i bezproblemowy montaż na terenie całej Polski jest wykonywany tylko i wyłącznie przez naszych wykwalifikowanych monterów.

Serwis – istotny czas reakcji

Wykonujemy konserwacje i przeglądy dostarczanych bram w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dysponując kilkoma ekipami serwisowymi zlokalizowanymi w 5 miastach (Legnica, Słupsk, Poznań, Żywiec, centrala w Częstochowie), czas reakcji na ewentualne zlecenie serwisowe skrócony jest do zupełnego minimum.
Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i wsparciem serwisowym, zarówno przed zakupem, w trakcie realizacji zamówienia, jak i w okresie eksploatacji szybkobieżnych bram marki EFAFLEX.