Profil firmy

EFAFLEX Polska Sp. z o.o.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników i posiadamy kilkanaście mobilnych ekip serwisowych. Liczby te nadal rosną, ponieważ nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności, rocznie wdrażając kilkaset zamówień na bramy szybkobieżne. W ten sposób wspieramy coraz bardziej zautomatyzowane procesy logistyczne przedsiębiorstw z branży: automotive, farmaceutycznej, spożywczej, a także firm z wielu innych gałęzi przemysłu.

Efaflex Polska należy do międzynarodowej grupy Efaflex, specjalizującej się w produkcji szybkobieżnych bram przemysłowych, która od stycznia 2018 roku jest wpisana na listę światowych liderów. Firma oferuje specjalistyczne produkty zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Dzięki temu jest aktywna praktycznie we wszystkich branżach, zdobywając w ten sposób doświadczenie i czerpiąc inspiracje niezbędne do projektowania nowych produktów. Wielu renomowanych klientów zaufało Efaflex, uznając markę za synonim specjalisty na rynku szybkobieżnych bram przemysłowych.

Indywidualne rozwiązania

Efaflex to profesjonalne doradztwo i obsługa, a także realizacja dużych, indywidualnych zamówień. Wspólnie z naszymi klientami dokonujemy optymalnych wyborów przy wdrażaniu nawet najbardziej nietypowych zleceń. Nasi doradcy zapoznają się z miejscem montażu bramy, omawiają z klientem jego oczekiwania i wymogi, a następnie proponują najkorzystniejsze, indywidualne rozwiązanie w postaci idealnie dopasowanej bramy szybkobieżnej.

Jakość i precyzja

Jakość wykonania bram Efaflex to nasz znak rozpoznawczy. Szybkobieżne bramy marki Efaflex są produkowane przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń – najnowocześniejszych i bardzo precyzyjnych maszyn laserowych. Kolejny etap to realizacja zamówienia – szybki i precyzyjny montaż bram Efaflex jest wykonywany przez naszą wykwalifikowaną załogę.

Szybki serwis

Wykonujemy konserwacje i przeglądy dostarczanych bram w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także serwisy bram innych producentów. Nasze mobilne ekipy serwisowe docierają do wszystkich klientów na terenie Polski, a czas reakcji na zlecenia serwisowe jest skrócony do minimum. Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i wsparciem serwisowym, zarówno przed zakupem, w trakcie realizacji zamówienia, jak i w okresie eksploatacji szybkobieżnych bram Efaflex.