Profil i historia firmy

Systemy bramowe i systemy zabezpieczeń EFAFLEX

W chwili założenia w 1974 r. EFAFLEX była pierwszą w świecie firmą zajmującą się wyłącznie bramami szybkobieżnymi. I to całkiem świadomie! Z tej wizji wzięła się bowiem nasza przewaga od pierwszego dnia. Dzisiaj EFAFLEX jest producentem bram szybkobieżnych mającym wymierny wpływ na oblicze tego rynku. EFAFLEX Bramy przemysłowe otrzymacie Państwo w  następujących wykonaniach  jako bramy spiralne, rolowane, harmonijkowe, bramy do pomieszczeń czystych, bramy mroźnicze, bramy maszynowe,  jak również w wielu innych  wykonaniach specjalnych dla  licznych gałęzi przemysłu  i handlu. Przedsiębiorstwo zatrudnia na świecie ponad 1200 pracowników. Główna siedziba firmy EFAFLEX znajduje się w Bruckbergu w Bawarii. Stamtąd kierowana jest sieć dystrybucji, która od 1994 roku rozciąga się na wszystkie kontynenty. Firma EFAFLEX oferuje innowacyjną i kreatywną sztukę z Niemiec.

EFAFLEX - 45+ lat sukcesów

Kupując bramę szybkobieżną EFAFLEX decydują się Państwo na technologię zajmującą czołową pozycję na świecie, korzystając z naszej technicznej przewagi nad konkurencją. Własna działalność badawczo-rozwojowa jest dla EFAFLEX ważną częścią filozofii firmy. W ten sposób dbamy o ciągły postęp. Nie jest łatwo być światowym, bezkonkurencyjnym liderem w technologii - przecież to dla jej przyszłości nadal opracowujemy rewolucyjne systemy bramowe. Nasza sieć dystrybucyjna rozciąga się na wszystkie pięć kontynentów. Posiadamy oddziały w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach, Polsce, Holandii, Rosja i Chiny.

Jakość

Od 2005 roku EFAFLEX poddaje swoje bramy regularnym testom pod kątem ich trwałości i wydajności. Od 2008 roku bramy są certyfikowane przez notyfikowaną jednostkę IFT. Najnowsze testy wykazały, że szybkobieżne bramy spiralne typu EFA-SST, EFA-STT, jak również szybkobieżne bramy harmonijkowe EFA-SFT uzyskały wynik ponad miliona cykli otwierania i zamykania.