Sterowanie EFA-TRONIC®

 

Innowacyjny system sterowania bramami

Jednostka sterująca EFA-TRONIC®, umieszczona w czarnej obudowie z poliwęglanu, charakteryzuje się maksymalną funkcjonalnością, kompaktowym formatem i nowoczesnym designem. Podstawowe wyposażenie obejmuje: wyłącznik główny, klawiaturę membranową, diagnostyczny wyświetlacz fluorescencyjny. W standardzie dostępnych jest ponad 20 wejść, a także funkcje bezpieczeństwa i trzy systemy magistrali.

Oprócz tego EFAFLEX oferuje wiele rozszerzeń i możliwości adaptacji. Sterowanie EFA-TRONIC® zapewnia maksymalną stabilność, pełną kompatybilność i wystarczające rezerwy mocy. Jest również dostępne w wersji z solidną, stalową obudową (EFA-TRONIC® Professional).

EFA-TRONIC® w skrócie:

  • Kompaktowa konstrukcja
  • Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
  • Dostępne w wielu wariantach (kolory z palety RAL, stal nierdzewna, higieniczna, UL itp.)
  • Stopień ochrony I/IP 65
  • Moduł IoT do integracji EFA-SmartConnect®

Detale

Indywidualne opcje konfiguracji Open

Standardowo dostarczamy sterowanie EFA-TRONIC® w czarnej obudowie z tworzywa sztucznego. Oprócz wariantów w wielu kolorach z palety RAL, oferujemy również system sterowania w stalowej obudowie – do trudniejszych warunków przemysłowych (EFA-TRONIC® Professional).

Inteligentna sieć Open

Moduł IoT EFA-SmartConnect® można również zintegrować z naszym systemem sterowania bramami. Powiązana aplikacja EFA-SmartConnect® umożliwia centralne monitorowanie bram i wyświetla stan wszystkich bram w sposób przejrzysty i w czasie rzeczywistym. Dzięki temu modułowi EFAFLEX zapewnia wyjątkowe rozwiązanie IoT dla bram połączonych w sieć.

Kompaktowy format ościeżnicy Open

Okablowanie układane jest w ościeżnicy bramy (po stronie silnika). Skrzynka sterownicza jest zgodna z CE i wykonana zgodnie z wytycznymi DIN / EN i VDE / EMC.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy, kolor, czy miejsce montażu silnika.

Dowiedz się więcej