Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Dyrektor produkcji

EFAFLEX, jako dostawca rozwiązań klasy premium dla bram przemysłowych, nie tylko oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, ale także wspiera klientów w realizacji indywidualnych projektów. Wysokiej jakości produkcja, w połączeniu z regularną konserwacją i naszym fachowym serwisem, zapewnia długowieczność bram szybkobieżnych EFAFLEX.

Benefits Check Icon
Zastosowania specjalne

Jako wszechstronny dostawca rozwiązań bramowych, dysponujemy gotowymi systemami do wielu zastosowań: oprócz naszych klasycznych bram do zastosowań w branży logistycznej i przemyśle oferujemy także szybkobieżne bramy maszynowe oraz bramy do pomieszczeń czystych, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Nasze specjalistyczne działy obsługi klienta są zawsze gotowe, aby udzielić klientowi fachowej porady i znaleźć odpowiednie rozwiązanie projektowe.

Benefits Check Icon
Żywotność, czas i wartość

Nasze trwałe systemy bramowe w praktyce charakteryzują się ponad dziesięcioletnim okresem eksploatacji oraz wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania i konserwacji. W przypadku uszkodzenia bramy szybkobieżnej nasz wyszkolony zespół serwisowy będzie dostępny do Państwa dyspozycji.

Benefits Check Icon
Kompetentny zespół montażowy

Montaż bram szybkobieżnych jest przeprowadzany przez specjalnie wyszkolone zespoły montażowe EFAFLEX. Nasza mobilna sieć serwisowa składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale pogłębiają i rozwijają swoją specjalistyczną wiedzę w trakcie regularnych szkoleń.

Benefits Check Icon
Specjaliści do spraw obsługi klienta

Nasi specjaliści do spraw serwisu i obsługi klienta zawsze są do Państwa dyspozycji, aby doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nasz zespół serwisowy jest doskonale wyszkolony i chętnie służy pomocą w każdej chwili.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej