Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

 

 

Manager utrzymania ruchu

Potrzebujecie Państwo kompetentnej porady serwisowej? A może regularnego przypominania o terminach przeglądu? Nie ma problemu. Nasza sieć serwisowa jest dla Państwa dostępna, dlatego w razie potrzeby, w dowolnym momencie szybko może pomóc na miejscu lub on-line.

Benefits Check Icon
Kompleksowa obsługa

Chcąc zagwarantować odbiorcom efektywne działanie naszych produktów, od kilku lat prężnie rozwijamy usługi serwisowe. Dysponujemy zespołami mobilnych serwisantów, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, którzy zajmują się obsługą serwisową i szybkim dostarczaniem części zamiennych. Ekipy serwisowe wykonują przeglądy i konserwację bram w ramach usług serwisowych, w tym także bram innych producentów.

Benefits Check Icon
Połączenie cyfrowe

Obniżenie kosztów eksploatacji, ograniczenie czasów przestoju, zapobieganie zakłóceniom – EFA-SmartConnect® pozwala na pełną kontrolę stanu i planu konserwacji bram. Rozwiązanie IoT dla bram połączonych w jedną sieć, oprócz stałego monitoringu, pozwala także na zdalne ustawienie parametrów bram szybkobieżnych oraz natychmiastowe zgłaszanie usterek do serwisu EFAFLEX.

Benefits Check Icon
Bramy w codziennym użytkowaniu

Wyposażenie naszych bram ułatwia codzienną pracę i pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Generatory impulsów i czujki bezpieczeństwa, dostosowane do indywidualnego projektu, zapewniają płynną pracę systemu bramowego. Dodatkowo oferujemy bramy dostosowane do specjalnych wymagań, np. dotyczących ich łatwego czyszczenia.

Benefits Check Icon
Międzynarodowa firma

Jesteśmy firmą działającą na arenie międzynarodowej i dlatego możemy pomóc klientom na całym świecie. Pracownicy naszej sieci serwisowej regularnie montują i konserwują bramy, aby zapewnić ich niezakłóconą pracę, wynikającą z doskonałej jakości naszych produktów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej