Lider innowacji, lider z pasją

Decydując się na bramy szybkobieżne EFAFLEX, wybieracie Państwo technologię uznaną na całym świecie i korzystacie z technicznej przewagi naszej marki. Jesteśmy bardzo dumni z rozwoju naszych szybkobieżnych bram spiralnych, które nadal wyznaczają standardy w technologii bramowej na całym świecie.

Szybkobieżna brama EFA-SST® Secure zapewnia maksymalną ochronę przed włamaniem, rabunkiem i wandalizmem,

będąc pierwszą i jedyną bramą szybkobieżną o certyfikowanej 4 klasie odporności na włamanie (RC 4).

Marka EFAFLEX od dziesięcioleci jest synonimem jakości, szybkości i bezpieczeństwa w sektorze bram szybkobieżnych. Aby dalej pozostać niekwestionowanym liderem tej technologii, w przyszłości nadal będziemy rozwijać nasze rewolucyjne systemy bramowe.

EFAFLEX – wizjoner i pionier od 50 lat

BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Urządzenia peryferyjne i akcesoria

Nasze wyjątkowe systemy bezpieczeństwa, takie jak: siatki świetlne, skanery laserowe i monitoring przedpola bramy, całkowicie zabezpieczają obszar wokół bramy. Produkty EFAFLEX pozwalają chronić: ludzi, mienie, bramy i pojazdy.

Dowiedz się więcej

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej