Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

Inżynier procesu

EFAFLEX od 50 lat jest synonimem szybkości i bezpieczeństwa. Dzięki naszej stale dostępnej obsłudze klienta i szybkiemu reagowaniu na zgłoszenia, ułatwiamy klientom codzienną pracę i skracamy czas oczekiwania na rozwiązanie zgłaszanych spraw. Nasze części zamienne są dostępne w krótkim czasie, co pozwala uniknąć przestojów.

Benefits Check Icon
Kompetentny zespół montażowy

Montaż bram szybkobieżnych jest przeprowadzany przez specjalnie wyszkolone zespoły montażowe EFAFLEX. Nasza mobilna sieć serwisowa składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale pogłębiają i rozwijają swoją specjalistyczną wiedzę w trakcie regularnych szkoleń.

Benefits Check Icon
Krótkie czasy reakcji

Dzięki wyszkolonym technikom i doskonale wyposażonym pojazdom zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zespół serwisantów, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, zajmuje się obsługą serwisową, szybkim dostarczaniem części zamiennych, a także przeglądami i konserwacją bram innych producentów na terenie całego kraju. Gwarantujemy także pomoc techniczną on-line w nagłych przypadkach.

Benefits Check Icon
Dostępność części zamiennych

Konfekcjonowanie części zamiennych odbywa się w siedzibie naszej firmy w Częstochowie. Dzięki współpracy ze znanymi dostawcami usług transportowych zapewniamy szybką i niezawodną dostawę potrzebnych części.

Benefits Check Icon
Bezpieczne systemy bramowe

Inwestycja w bramy szybkobieżne EFAFLEX to mądra decyzja ekonomiczna. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością i bardzo długą żywotnością. W ten sposób klienci chronią swoją produkcję, unikają przestojów i nie ponoszą zbędnych kosztów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej