Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Manager zakupów

EFAFLEX, jako dostawca bram szybkobieżnych klasy premium, nie tylko sprzedaje produkty wysokiej jakości, ale także wspiera klientów wszechstronną ofertą serwisową. Szczegółowa dokumentacja dotycząca naszych produktów jest gwarancją jasności i przejrzystości wszystkich kluczowych obszarów współpracy, takich jak koszty i terminy dostaw.

Benefits Check Icon
Bezpieczne systemy bramowe

Inwestycja w bramy szybkobieżne EFAFLEX to mądra decyzja ekonomiczna. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością i bardzo długą żywotnością. W ten sposób klienci chronią swoją produkcję, unikają przestojów i nie ponoszą zbędnych kosztów.

Benefits Check Icon
Żywotność, czas i wartość

Nasze trwałe systemy bramowe w praktyce charakteryzują się ponad dziesięcioletnim okresem eksploatacji oraz wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania i konserwacji. W przypadku uszkodzenia bramy szybkobieżnej nasz wyszkolony zespół serwisowy będzie dostępny do Państwa dyspozycji.

Benefits Check Icon
Dostawa

Jako rzetelny i godny zaufania partner gwarantujemy dostępność części zamiennych przez co najmniej dziesięć lat. Zapewniamy najszybszą możliwą i niezawodną dostawę części zamiennych, dzięki współpracy ze znanymi dostawcami usług transportowych.

Benefits Check Icon
Informacje ogólne i dokumentacja techniczna

Wspieramy klientów w codziennej pracy – dostarczamy szczegółowe oferty, w tym dokumentację projektową. W ten sposób zapewniamy przejrzystą i jasną współpracę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej