EFAFLEX jako Twój pracodawca

 

Pracodawca z ugruntowaną pozycją

EFAFLEX działa w Polsce od ponad 20 lat. Jesteśmy częścią Grupy Efaflex, światowego lidera w zakresie technologii bram szybkobieżnych do specjalnych zastosowań. Zajmujemy czołową pozycję na rynku bram szybkobieżnych zarówno pod względem wolumenu produkcji i sprzedaży, sieci dystrybucji, jak i wdrażania innowacyjnych technologii i systemów bramowych.

Realizujemy często duże, nietypowe zamówienia, które wymagają indywidualnego podejścia, zrozumienia konkretnych potrzeb oraz opracowania rozwiązania skrojonego na miarę.

Nie byłoby tego bez naszych pracowników. Razem tworzymy sukces.

Co oferujemy

Kompleksowo wspieramy pracowników w ich rozwoju zawodowym poprzez działania szkoleniowe i edukacyjne, a ponadto oferujemy liczne benefity. Sprawdź, co możesz zyskać, stając się częścią naszego zespołu.

Dowiedz się więcej

Wymagania

Współpracujemy w gronie ludzi zmotywowanych do pracy i działania. Na co dzień stawiamy nie tylko na jakość naszych produktów, ale też i na jakość relacji. Szukamy pracowników gotowych na wyzwania zawodowe, realizowane w zgranym zespole.

Dowiedz się więcej

Aktualne oferty pracy

Stale powiększamy nasz zespół. Sprawdź, jakie stanowiska pracy aktualnie oferujemy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie – przejmij inicjatywę i przekonaj nas, dlaczego możemy chcieć współpracować właśnie z Tobą.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy