Najlepszy serwis o najwyższych standardach obsługi 

Nasza wizja usług serwisowych

Jako światowy lider bram szybkobieżnych dla przemysłu dążymy do ciągłego rozwoju jakości produktów i usług, niezawodności działania i szybkości w spełnianiu wymagań naszych klientów. Swoją renomę budujemy na najlepszych w swojej klasie produktach i innowacyjnych rozwiązaniach, co dodatkowo wzmacniamy doskonałym wsparciem serwisowym. Dzięki temu klient otrzymuje nie tylko najlepszy produkt, ale także pewność szybkich przeglądów i napraw w sytuacjach awaryjnych.

Najczęściej zadawane pytania / FAQ

Z kim mogę się skontaktować w przypadku awarii bramy? Open

W przypadku jakiejkolwiek awarii lub problemów technicznych prosimy o kontakt z infolinią serwisową – tel. 510 20 90 60.

Z kim mogę się skontaktować w przypadku chęci przeprowadzenia przeglądu? Open

W przypadku chęci umówienia terminu przeglądu bramy, prosimy o kontakt pod numerem tel. 510 20 90 60 lub o kontakt mailowy: info@efaflex.pl

Czy pracownicy EFAFLEX wykonują również prace serwisowe bram innych producentów? Open

W ramach współpracy serwisowej wykonujemy naprawy bram zarówno marki EFAFLEX, jak i innych producentów.

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej

Branże

Nie oferujemy standardowych produktów, opracowujemy indywidualne rozwiązania, idealnie dopasowane do konkretnego wyzwania – dla wszystkich branż i różnych obszarów zastosowań.

Dowiedz się więcej