Bramy wysokiej jakości od lidera rynku

Najwyższy poziom wydajności produktów EFAFLEX ma długą tradycję. Nasze innowacyjne projekty szybkich bram przemysłowych od 50 lat spełniają najwyższe standardy: funkcjonalności, niezawodności i jakości. Używamy najlepszych komponentów, z których większość samodzielnie rozwijamy i produkujemy. Decydując się na bramy EFAFLEX, klient nabywa jakość, dzięki której inwestycja szybko się zwraca. Wraz z technologicznym rozwojem spiralnego systemu bramowego, EFAFLEX zrewolucjonizował i ukształtował całą światową branżę.

Niezależnie od tego, czy bramy są spiralne, rolowane, harmonijkowe, czy też do pomieszczeń czystych lub maszynowe – EFAFLEX wyznacza standardy jakości, czyli jakości premium. Gwarantujemy jakość w najczystszej postaci, czyli długą żywotność, niskie zużycie i niezmiennie niskie koszty eksploatacji naszych bram. EFAFLEX jest najlepszym dostawcą systemów bramowych również ze względu na najwyższy poziom usług konserwacyjnych, naprawczych i serwisowych.

Jakość produktu

Wysokie wymagania dotyczące wydajności, jakości i bezpieczeństwa bram są nam dobrze znane – spełniamy je każdego dnia, na całym świecie. Dlatego EFAFLEX od 50 lat jest niezawodnym partnerem w zakresie bram szybkobieżnych klasy premium.

Jakość usług

Nasze zespoły serwisowe składają się z kompetentnych techników, a wszyscy pracownicy, którzy pracują dla EFAFLEX w obszarze usług posprzedażowych, regularnie biorą udział w szkoleniach.

Jakość danych

Wirtualna reprezentacja realnego budynku 3D (od planowania do realizacji): EFAFLEX współpracuje z wiodącą na świecie platformą BIM® – Building Information Modeling (modelowanie informacji o budynku).

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej

Serwis

Obsługa klienta w EFAFLEX jest świadczona przez kompetentnych i doświadczonych ekspertów – przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Nasze hasło “serwis z jednego źródła” obejmuje takie działania, jak: montaż, serwis, konserwacja i naprawa systemów bramowych.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej