Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Projektant automatyki / produkcji

Naszym celem jest aktywne wspieranie klientów w codziennej pracy i we wszystkich projektach – od rysunków instalacyjnych począwszy, poprzez dokumentację techniczną, na szczegółowych poradach skończywszy. EFAFLEX oferuje zatem kompleksowy pakiet usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb i branż naszych klientów, jak np. produkcja żywności i napojów, czy też przemysł motoryzacyjny.

Benefits Check Icon
Rysunki techniczne

Za pomocą naszych rysunków instalacyjnych ilustrujemy najważniejsze szczegóły i dokładne, kluczowe dla danego projektu dane techniczne. Ponadto nasi eksperci zawsze chętnie wspierają klientów i doradzają im w przypadku, gdy pojawiają się indywidualne potrzeby i pomysły.

Benefits Check Icon
Dokumentacja techniczna

Oprócz rysunków i konsultacji oferujemy również szczegółową dokumentację techniczną naszych produktów. Upraszczamy i przyspieszamy również Państwa pracę, dzięki udostępnieniu danych BIM (bezpośrednio na naszej stronie internetowej).

Benefits Check Icon
Oficjalne certyfikaty

Różne certyfikaty przyznane naszym produktom gwarantują ich zgodność z określonymi normami i zasadami technologicznymi. Ponadto kolejne certyfikaty, otrzymywane od uznanych instytucji, takich jak ift Rosenheim, potwierdzają wyjątkowe właściwości naszych bram szybkobieżnych – dotyczy to przede wszystkim obszarów bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

Benefits Check Icon
Zastosowania specjalne

Jako wszechstronny dostawca rozwiązań bramowych, dysponujemy gotowymi systemami do wielu zastosowań: oprócz naszych klasycznych bram do zastosowań w branży logistycznej i przemyśle oferujemy także szybkobieżne bramy maszynowe oraz bramy do pomieszczeń czystych, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Nasze specjalistyczne działy obsługi klienta są zawsze gotowe, aby udzielić klientowi fachowej porady i znaleźć odpowiednie rozwiązanie projektowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej