Już dziś myślimy o jutrze

Holistyczne, zrównoważone myślenie i działanie są głęboko zakorzenione w naszej firmie. Wytwarzamy produkty o wyjątkowej żywotności, starannie wykorzystując zasoby naturalne.

Zrównoważony rozwój oznacza dla nas również długoterminowe zaangażowanie i dalsze doskonalenie się naszych pracowników. EFAFLEX to odpowiedzialny i zrównoważony pracodawca – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Materiały

Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i dzięki inteligentnemu wzornictwu nasze bramy szybkobieżne mogą być poddawane recyklingowi. Wolimy także pozyskiwać aluminium, stal i komponenty elektryczne od lokalnych i europejskich dostawców (uwzględniając zgodność materiałową).

arrow-down

Materiały , Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i dzięki inteligentnemu wzornictwu nasze bramy szybkobieżne mogą być poddawane recyklingowi. Wolimy także pozyskiwać aluminium, stal i komponenty elektryczne od lokalnych i europejskich dostawców (uwzględniając zgodność materiałową).

Produkcja i pakowanie

Staramy się, aby materiały opakowaniowe pochodziły z najbliższego regionu. Ponadto ważne jest dla nas też drugie życie opakowań – folie PE, które wykorzystujemy, mogą być do pewnego stopnia poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystane.

arrow-down

Produkcja i pakowanie , Staramy się, aby materiały opakowaniowe pochodziły z najbliższego regionu. Ponadto ważne jest dla nas też drugie życie opakowań – folie PE, które wykorzystujemy, mogą być do pewnego stopnia poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystane.

Transport

O ile to możliwe, wybieramy najbardziej przyjazną dla środowiska opcję wysyłki naszych bram klasy premium. Dzięki zoptymalizowanym trasom każdego dnia oszczędzamy cenne zasoby podczas transportu.

arrow-down

Transport , O ile to możliwe, wybieramy najbardziej przyjazną dla środowiska opcję wysyłki naszych bram klasy premium. Dzięki zoptymalizowanym trasom każdego dnia oszczędzamy cenne zasoby podczas transportu.

Izolacja termiczna

Bramy szybkobieżne EFAFLEX wyróżniają doskonałe wartości izolacyjności termicznej (dzięki testom szczelności i zastosowaniu odpowiedniej grubości izolacji).

arrow-down

Izolacja termiczna , Bramy szybkobieżne EFAFLEX wyróżniają doskonałe wartości izolacyjności termicznej (dzięki testom szczelności i zastosowaniu odpowiedniej grubości izolacji).

Prędkość otwierania i zamykania

Nasze bramy szybkobieżne, dzięki dużym prędkościom otwierania i zamykania, zmniejszają koszty energii i utrzymują pożądaną temperaturę w magazynie, pomieszczeniu produkcyjnym lub innym obiekcie, w którym zostały zamontowane.

arrow-down

Prędkość otwierania i zamykania , Nasze bramy szybkobieżne, dzięki dużym prędkościom otwierania i zamykania, zmniejszają koszty energii i utrzymują pożądaną temperaturę w magazynie, pomieszczeniu produkcyjnym lub innym obiekcie, w którym zostały zamontowane.

Żywotność

Szybkobieżne bramy EFAFLEX wyróżnia wysoka jakość i wyjątkowo długa żywotność. Ponadto współpraca z EFAFLEX oparta jest na profesjonalnej obsłudze klienta i co najmniej 10-letniej gwarancji na części zamienne, która oznacza możliwość konserwacji i naprawy bram nawet kilka lat po ich instalacji.

arrow-down

Żywotność , Szybkobieżne bramy EFAFLEX wyróżnia wysoka jakość i wyjątkowo długa żywotność. Ponadto współpraca z EFAFLEX oparta jest na profesjonalnej obsłudze klienta i co najmniej 10-letniej gwarancji na części zamienne, która oznacza możliwość konserwacji i naprawy bram nawet kilka lat po ich instalacji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej

Polityka jakości

Oferujemy produkty klasy premium, bo tylko najlepsza jakość gwarantuje trwałość i niezawodność użytkową bram. Wraz z bramami EFAFLEX klient otrzymuje jakość, która szybko się zwraca.

Dowiedz się więcej