Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Generalny wykonawca

Zachęcamy do korzystania z zalet naszego wszechstronnego pakietu usług: zespół ekspertów EFAFLEX towarzyszy Państwu od samego początku i udziela wsparcia – zarówno szczegółowym doradztwem, jak i montażem odpowiedniego systemu bramowego na końcu projektu. Ponadto dostarczamy klientom wszystkie ważne materiały, takie jak: teksty przetargowe (ofertowe opisy produktów), dane cyfrowe, a także odpowiadamy na indywidualne życzenia i potrzeby.

Benefits Check Icon
Bezpieczne systemy bramowe

Inwestycja w bramy szybkobieżne EFAFLEX to mądra decyzja ekonomiczna. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością i bardzo długą żywotnością. W ten sposób klienci chronią swoją produkcję, unikają przestojów i nie ponoszą zbędnych kosztów.

Benefits Check Icon
Cyfrowy bliźniak

Zachęcamy do korzystania z naszej usługi BIM – dostarczamy najnowsze rysunki techniczne w formatach: AutoCAD, Revit i ArchiCAD (bezpośrednio do pobrania). Zmniejsza to koszty i czas realizacji oraz zapobiega kolizjom między dostawcami biorącymi udział w realizacji inwestycji.

Benefits Check Icon
Usługi konsultingowe

Nasze szczegółowe usługi doradcze obejmują zarówno osobiste spotkania na miejscu inwestycji, jak i krótkoterminowe wsparcie podczas konferencji online i rozmów telefonicznych. Eksperci EFAFLEX z serwisu terenowego są zawsze do dyspozycji klientów i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące projektu oraz na indywidualne potrzeby i pomysły.

Benefits Check Icon
Wsparcie projektu

Nasi eksperci towarzyszą Państwu od samego początku i udzielają wsparcia na każdym etapie inwestycji – od przetargów, po przetwarzanie i dostarczanie odpowiednich rozwiązań do zamontowanych już bram szybkobieżnych. Duża liczba pracowników ze wszystkich obszarów naszej działalności jest zawsze do Państwa dyspozycji. Nasz zespół wyróżnia bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów budowlanych i myślenie zorientowane na odnajdywanie najlepszych rozwiązań.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej