Szybkobieżne bramy przemysłowe najlepszej jakości

 

Rozwiązania dla przemysłu i specjalnych zastosowań

Poszczególne branże posiadają różne standardy i wymagania dotyczące bram przemysłowych: od bram szybkobieżnych o wysokich prędkościach otwierania i zamykania, przez energooszczędne i optymalnie izolowane szybkie bramy spiralne, po solidne szybkobieżne bramy antywłamaniowe w klasie RC4. EFAFLEX oferuje rozwiązania dla różnorodnych gałęzi przemysłu, które są idealnie dostosowane do rygorystycznych wymogów.

Zalety bram szybkobieżnych EFAFLEX

Prędkość

Najszybsza brama na świecie, otwierana pionowo, to flagowy produkt EFAFLEX. Szybkobieżna brama EFA-STR® łączy spiralne prowadzenie z elastycznym płaszczem i osiąga prędkość otwierania do 4 m/s.

arrow-down

Prędkość, Najszybsza brama na świecie, otwierana pionowo, to flagowy produkt EFAFLEX. Szybkobieżna brama EFA-STR® łączy spiralne prowadzenie z elastycznym płaszczem i osiąga prędkość otwierania do 4 m/s.

Efektywność energetyczna

EFAFLEX oferuje pierwszą na świecie bramę szybkobieżną EFA-SST® z lamelami izolacyjnymi, dzielonymi termicznie (w standardzie). W rezultacie szybkobieżna brama EFA-SST® uzyskuje wartości izolacyjności do 0,54 W/m2K (w zależności od wielkości bramy).

arrow-down

Efektywność energetyczna , EFAFLEX oferuje pierwszą na świecie bramę szybkobieżną EFA-SST® z lamelami izolacyjnymi, dzielonymi termicznie (w standardzie). W rezultacie szybkobieżna brama EFA-SST® uzyskuje wartości izolacyjności do 0,54 W/m2K (w zależności od wielkości bramy).

Trwałość

Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX są przeznaczone do częstego użytkowania. Wysoka żywotność bram szybkich wynika z ich cech konstrukcyjnych, takich jak: technologia spiralna czy przeciwwaga masy.

arrow-down

Trwałość, Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX są przeznaczone do częstego użytkowania. Wysoka żywotność bram szybkich wynika z ich cech konstrukcyjnych, takich jak: technologia spiralna czy przeciwwaga masy.

Bezpieczeństwo

EFAFLEX oferuje dwa wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju urządzenia zabezpieczające bramy na całym świecie – siatkę świetlną EFA-TLG® i skaner laserowy EFA-SCAN®.

arrow-down

Bezpieczeństwo, EFAFLEX oferuje dwa wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju urządzenia zabezpieczające bramy na całym świecie – siatkę świetlną EFA-TLG® i skaner laserowy EFA-SCAN®.

Efektywność ekonomiczna

Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX zwiększają efektywność każdego przedsiębiorstwa. Ich duża prędkość otwierania zmniejsza do minimum czas oczekiwania przy bramie i przyspiesza procesy logistyczne.

arrow-down

Efektywność ekonomiczna, Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX zwiększają efektywność każdego przedsiębiorstwa. Ich duża prędkość otwierania zmniejsza do minimum czas oczekiwania przy bramie i przyspiesza procesy logistyczne.

Obsługa klienta

Nasza bezpłatna infolinia jest obsługiwana przez wykwalifikowanych technicznie pracowników EFAFLEX i jest dostępna dla klientów 24 h/7 dni (przez cały rok!).

arrow-down

Obsługa klienta, Nasza bezpłatna infolinia jest obsługiwana przez wykwalifikowanych technicznie pracowników EFAFLEX i jest dostępna dla klientów 24 h/7 dni (przez cały rok!).

Przewaga technologiczna

Firma EFAFLEX wprowadziła termin “bramy szybkobieżne” 50 lat temu i od tego czasu nieustannie je rozwija – pod względem technologicznym – swoje specjalistyczne produkty. Dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi firma EFAFLEX od ponad 20 lat jest wiodącym producentem bram przemysłowych na świecie.

arrow-down

Przewaga technologiczna, Firma EFAFLEX wprowadziła termin “bramy szybkobieżne” 50 lat temu i od tego czasu nieustannie je rozwija – pod względem technologicznym – swoje specjalistyczne produkty. Dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi firma EFAFLEX od ponad 20 lat jest wiodącym producentem bram przemysłowych na świecie.

Globalny gracz

W krótkim czasie EFAFLEX przekształcił się w międzynarodową firmę z siecią dystrybucyjną w postaci oddziałów rozlokowanych na całym świecie. Obecnie nasi klienci – w ponad 50 krajach, na pięciu kontynentach – mogą zawsze liczyć na profesjonalny kontakt z przedstawicielem EFAFLEX w swojej okolicy.

arrow-down

Globalny gracz, W krótkim czasie EFAFLEX przekształcił się w międzynarodową firmę z siecią dystrybucyjną w postaci oddziałów rozlokowanych na całym świecie. Obecnie nasi klienci – w ponad 50 krajach, na pięciu kontynentach – mogą zawsze liczyć na profesjonalny kontakt z przedstawicielem EFAFLEX w swojej okolicy.

Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej