Bramy specjalne do różnych obszarów zastosowań

Rozwiązania specjalistyczne

EFAFLEX posiada szeroką gamę bram specjalnych do sprofilowanych zastosowań, które zostały opracowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. EFAFLEX, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości różnych branż, może zaoferować różnorodne systemy bramowe przeznaczone do obszarów: głębokiego mrożenia, ochrony maszyn, pomieszczeń czystych, ochrony przed włamaniem, ochrony przeciwwybuchowej i intralogistyki.

Zrozumienie innowacyjnej inżynierii jest podstawą najwyższej jakości naszych bram szybkobieżnych. Tworzymy technologię bramową, która zapewnia maksymalną niezawodność, wydajność i trwałość produktów opartych na pionierskich projektach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej