Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Dyrektor zakładu

EFAFLEX, jako innowacyjny lider na światowym rynku, zawsze ma odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wspieramy Państwa od początku do końca projektu, od wyboru odpowiedniego systemu bramowego, po prace montażowe oraz serwisowe i konserwacyjne. Zapraszamy do skorzystania z wszechstronnego wsparcia naszej sieci serwisowej.

Benefits Check Icon
Funkcjonalność

EFAFLEX od 50 lat koncentruje się na innowacyjnych konstrukcjach szybkobieżnych bram przemysłowych. W związku z tym dysponujemy wyjątkowo szeroką gamą produktów i możemy zaoferować optymalne rozwiązanie, które spełni potrzeby każdej branży – od bram do zastosowań w logistyce, po zastosowania specjalistyczne, takie jak pomieszczenia czyste czy ochrona maszyn.

Benefits Check Icon
Dostawa

Jako rzetelny i godny zaufania partner gwarantujemy dostępność części zamiennych przez co najmniej dziesięć lat. Zapewniamy najszybszą możliwą i niezawodną dostawę części zamiennych, dzięki współpracy ze znanymi dostawcami usług transportowych.

Benefits Check Icon
Kompetentny zespół montażowy

Montaż bram szybkobieżnych jest przeprowadzany przez specjalnie wyszkolone zespoły montażowe EFAFLEX. Nasza mobilna sieć serwisowa składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale pogłębiają i rozwijają swoją specjalistyczną wiedzę w trakcie regularnych szkoleń.

Benefits Check Icon
Żywotność, czas i wartość

Nasze trwałe systemy bramowe w praktyce charakteryzują się ponad dziesięcioletnim okresem eksploatacji oraz wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania i konserwacji. W przypadku uszkodzenia bramy szybkobieżnej nasz wyszkolony zespół serwisowy będzie dostępny do Państwa dyspozycji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej