Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Inwestor / Właściciel

Bramy przemysłowe EFAFLEX, w kontekście inwestycji budowlanej, oznaczają pewność i wysoki poziom bezpieczeństwa jej planowania. Nasze produkty charakteryzują się trwałością, niezawodnością i doskonałą jakością, która podlega regularnym kontrolom. Zespół serwisowy – w przypadku prac konserwacyjnych i przeglądów – jest dla Państwa zawsze dostępny.

Benefits Check Icon
Ochrona inwestycji

Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX, ze względu na wysokie standardy jakości i solidną technologię, są inwestycją, która opłaca się przez wiele lat. Certyfikaty przyznane przez uznane instytucje, takie jak ift Rosenheim, potwierdzają wyjątkowe właściwości naszych produktów. Wszystkie części zamienne dostarczamy szybko i niezawodnie.

Benefits Check Icon
Zrównoważony rozwój

Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX to inwestycja, która opłaca się przez wiele lat. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów, które charakteryzują się długą żywotnością i dużą liczbą cykli otwierania i zamykania. Dzięki temu stosunek kosztów do korzyści jest optymalny, szczególnie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Benefits Check Icon
Żywotność, czas i wartość

Nasze trwałe systemy bramowe w praktyce charakteryzują się ponad dziesięcioletnim okresem eksploatacji oraz wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania i konserwacji. W przypadku uszkodzenia bramy szybkobieżnej nasz wyszkolony zespół serwisowy będzie dostępny do Państwa dyspozycji.

Benefits Check Icon
Produkty premium

Sprzedajemy wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Regularne kontrole jakości gwarantują niezmiennie wysoki standard naszych produktów. Jeśli klienci mają jakiekolwiek pytania lub zgłaszają konieczność przeprowadzenia naprawy, zespół serwisowy EFAFLEX jest zawsze do ich dyspozycji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej