Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju

Ochrona środowiska, pracy i zdrowia czy oszczędzanie energii – to tematy, które są w centrum naszej uwagi. Aby zagwarantować zrównoważony rozwój w kontekście naszych produktów, zwracamy uwagę na ich zgodność z kryteriami społecznymi i ekologicznymi – zaczynając od zakupu materiałów i produkcji, a kończąc na właściwościach samych produktów. Temat zrównoważonego rozwoju jest istotną częścią naszej firmowej misji i stale rozwijamy się zgodnie ze światowymi standardami.

Benefits Check Icon
Zrównoważony rozwój

Szybkobieżne bramy przemysłowe EFAFLEX to inwestycja, która opłaca się przez wiele lat. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów, które charakteryzują się długą żywotnością i dużą liczbą cykli otwierania i zamykania. Dzięki temu stosunek kosztów do korzyści jest optymalny, szczególnie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Benefits Check Icon
Recykling

Nasze produkty i rozwiązania prawie w 100% nadają się do recyklingu. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, których pochodzenie jest w pełni udokumentowane.

Benefits Check Icon
Oficjalne certyfikaty

Certyfikaty uznanych instytucji, takich jak ift Rosenheim czy EPD, potwierdzają wyjątkowe właściwości naszych produktów. Dotyczy to przede wszystkim obszarów bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

Benefits Check Icon
Efektywność energetyczna w skrócie

Duże prędkości otwierania i zamykania bram szybkich EFAFLEX, a także ich wysoka szczelność i izolacja ograniczają do minimum wymianę ciepłego i zimnego powietrza pomiędzy poszczególnymi strefami. W ten sposób klienci mogą zaoszczędzić zarówno na kosztach energii, jak i kosztach emisji CO2, mając jednocześnie na uwadze zrównoważony rozwój swojej firmy lub realizowanego projektu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej