Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

 

Architekt & Projektant

EFAFLEX od 50 lat stawia na szybkość i bezpieczeństwo w sektorze bram szybkobieżnych. W tym względzie, szczególnie jeśli chodzi o uwzględnienie odpowiednich bram w projektach budowlanych dla przemysłu, wspieramy również naszych klientów – architektów, projektantów budowlanych i planistów. Towarzyszymy Państwu w ciągu całego procesu budowlanego – od wstępnego planowania aż do momentu oddania gotowego obiektu. Klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia projektowego oraz indywidualnego i wszechstronnego wsparcia.

Benefits Check Icon
Doświadczenie projektowe

Nasi kierownicy projektów posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu dużych inwestycji, prowadzonych zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Zawsze są do dyspozycji klienta – służą radą i pomocą oraz wsparciem na wszystkich etapach realizacji Państwa projektów.

Benefits Check Icon
BIM

W efekcie naszej globalnej strategii cyfryzacji zaangażowaliśmy się we współpracę z Products for BIM i oferujemy cyfrowe modelowanie budynków (BIM – Building Information Modeling). Upraszczamy i przyspieszamy Państwa pracę, dzięki udostępnianiu danych BIM bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Benefits Check Icon
Rysunki techniczne

Aby ułatwić klientom pracę, oferujemy specjalne rysunki techniczne – dotyczące montażu naszych bram szybkobieżnych – z dokładnymi, kluczowymi danymi dla konkretnego projektu. Dzięki naszym szerokim usługom doradczym, zostaniecie Państwo optymalnie przygotowani do każdego projektu.

Benefits Check Icon
Teksty przetargowe

Wspieramy klientów w codziennej pracy i pomagamy im przyspieszyć procesy przygotowania przetargu. Dlatego oferujemy Państwu wszystkie najnowsze ofertowe opisy produktów EFAFLEX.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej