Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

 

 

 

Manager budowy / kontraktu

Naszym celem jest jak najlepsze wsparcie kierowników i managerów budowy w codziennej pracy. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego stale wspieramy klientów w koordynacji ich projektów. Zespół serwisowy EFAFLEX przejmuje wszelkie obowiązki związane z montażem bram szybkich i jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Benefits Check Icon
Doświadczenie projektowe

Nasi kierownicy projektów posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy przy wielu dużych inwestycjach, prowadzonych zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Są zawsze po Państwa stronie – służą pomocą i radą, wspierają we wszystkich zadaniach.

Benefits Check Icon
Kompetentny zespół montażowy

Montaż bram szybkobieżnych EFAFLEX jest przeprowadzany przez nasze mobilne zespoły montażowe, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Również nasza międzynarodowa sieć serwisowa składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale pogłębiają swoją specjalistyczną wiedzę poprzez regularne szkolenia. Wraz z naszymi wyszkolonymi technikami oferujemy efektywną i szybką obsługę.

Benefits Check Icon
Koordynacja

Nasi doświadczeni kierownicy wspierają klientów w pracy i ułatwiają koordynację ich projektów. Dzięki naszemu bogatemu, międzynarodowemu doświadczeniu jesteśmy niezastąpionym partnerem podczas realizacji dużych i wymagających inwestycji.

Benefits Check Icon
Dostawa

Jako rzetelny i godny zaufania partner gwarantujemy dostępność części zamiennych przez co najmniej dziesięć lat. Zapewniamy najszybszą możliwą i niezawodną dostawę części zamiennych, dzięki współpracy ze znanymi dostawcami usług transportowych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
BIM

Proste i szybkie planowanie dzięki BIM.

Współpracujemy z wiodącą platformą BIMobject®, która umożliwia cyfrowe modelowanie informacji o budynku i gwarantuje pełną przejrzystość, a także kontrolę kosztów i przebiegu prac projektowych.

Do pobrania

Możesz w prosty i wygodny sposób pobrać informacje o produktach EFAFLEX, a także teksty przetargowe – ofertowe opisy produktów.

Dowiedz się więcej

Filmy

W naszej bibliotece multimediów można znaleźć filmy dotyczące: systemów bramowych EFAFLEX, oszczędności energii wynikających z zastosowania bram szybkobieżnych EFAFLEX oraz naszych urządzeń peryferyjnych do nadzoru przedpola bramy.

Dowiedz się więcej