Nasze wartości

Sukces EFAFLEX – jako światowego lidera na rynku bram szybkobieżnych – opiera się na naszym technologicznym know-how, kilkudziesięcioletnim doświadczeniu i dynamicznym, innowacyjnym dziale badań i rozwoju. Jednak to, co czyni nas silnymi, to przede wszystkim nasze wartości (lojalność i uczciwość, szacunek dla środowiska, zrównoważone działania) i pracownicy, którzy postępują zgodnie z nimi.

W EFAFLEX jesteśmy przekonani, że jakość naszych bram i drzwi szybkich to nie tylko cecha produktowa, ale warunek niezbędny do tego, aby nasi klienci obdarzyli nas swoim zaufaniem i szacunkiem. To dla nas bardzo ważne.

Lojalność

Lojalność jest dla nas najważniejsza. EFAFLEX to firma rodzinna, a nasi pracownicy są istotną i nieodzowną częścią naszego sukcesu. Dlatego spójność w zespole EFAFLEX jest jak spójność w rodzinie. Uważamy również, że lojalność jest ważna nie tylko wtedy, gdy przychodzi sukces, ale przede wszystkim w mniej dochodowych i trudniejszych czasach.

arrow-down

Lojalność , Lojalność jest dla nas najważniejsza. EFAFLEX to firma rodzinna, a nasi pracownicy są istotną i nieodzowną częścią naszego sukcesu. Dlatego spójność w zespole EFAFLEX jest jak spójność w rodzinie. Uważamy również, że lojalność jest ważna nie tylko wtedy, gdy przychodzi sukces, ale przede wszystkim w mniej dochodowych i trudniejszych czasach.

Zrównoważony rozwój

Jako firma u swych podstaw rodzinna doskonale rozumiemy znaczenie zrównoważonej pracy, która przyszłym pokoleniom pozwoli cieszyć się udanym życiem zawodowym. Nasze działania oparte są na idei zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej. Jesteśmy współodpowiedzialni za ochronę środowiska w naszym obszarze działalności, dlatego zobowiązujemy się do przestrzegania przepisów ustawowych, wykonawczych i norm związanych z ochroną środowiska.

arrow-down

Zrównoważony rozwój , Jako firma u swych podstaw rodzinna doskonale rozumiemy znaczenie zrównoważonej pracy, która przyszłym pokoleniom pozwoli cieszyć się udanym życiem zawodowym. Nasze działania oparte są na idei zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej. Jesteśmy współodpowiedzialni za ochronę środowiska w naszym obszarze działalności, dlatego zobowiązujemy się do przestrzegania przepisów ustawowych, wykonawczych i norm związanych z ochroną środowiska.

Szacunek

Tylko te osoby, które są traktowane z szacunkiem, czują się komfortowo w swojej pracy i wykonują ją z zaangażowaniem. Tym ważniejsze jest, aby każdy z nas zinternalizował tę wartość i przez cały czas zwracał uwagę na pełną szacunku, wzajemną relację.

arrow-down

Szacunek , Tylko te osoby, które są traktowane z szacunkiem, czują się komfortowo w swojej pracy i wykonują ją z zaangażowaniem. Tym ważniejsze jest, aby każdy z nas zinternalizował tę wartość i przez cały czas zwracał uwagę na pełną szacunku, wzajemną relację.

Zaufanie

Chcemy, aby nasi pracownicy, klienci i partnerzy mogli nam bezgranicznie ufać, i aby również mogli liczyć na zaufanie EFAFLEX. Dlatego wierzymy, że wzajemna uczciwość i otwarta komunikacja tworzą podstawę dla takich wartości jak zaufanie i uznanie.

arrow-down

Zaufanie , Chcemy, aby nasi pracownicy, klienci i partnerzy mogli nam bezgranicznie ufać, i aby również mogli liczyć na zaufanie EFAFLEX. Dlatego wierzymy, że wzajemna uczciwość i otwarta komunikacja tworzą podstawę dla takich wartości jak zaufanie i uznanie.

Jakość

Wysoka jakość naszych produktów i obsługi są podstawą naszego sukcesu. Dbamy o to, aby wszyscy pracownicy EFAFLEX, byli tego świadomi i gotowi do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

arrow-down

Jakość , Wysoka jakość naszych produktów i obsługi są podstawą naszego sukcesu. Dbamy o to, aby wszyscy pracownicy EFAFLEX, byli tego świadomi i gotowi do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Integralność

Utrzymanie i powiększanie sukcesów firmy jest głównym celem każdego biznesu. Dla EFAFLEX równie ważna jest uczciwość, która oznacza prawość i otwartą współpracę. Przestrzeganie standardów etycznych jest dla nas naturalne.

arrow-down

Integralność , Utrzymanie i powiększanie sukcesów firmy jest głównym celem każdego biznesu. Dla EFAFLEX równie ważna jest uczciwość, która oznacza prawość i otwartą współpracę. Przestrzeganie standardów etycznych jest dla nas naturalne.

Serwis

Obsługa klienta w EFAFLEX jest świadczona przez kompetentnych i doświadczonych ekspertów – przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Nasze hasło “serwis z jednego źródła” obejmuje takie działania, jak: montaż, serwis, konserwacja i naprawa systemów bramowych.

Dowiedz się więcej

Innowacje IOT

Nasi specjaliści w dziedzinie badań i rozwoju nieustannie pracują nad dalszym doskonaleniem naszych produktów. Właśnie dlatego EFAFLEX jest liderem innowacji.

Dowiedz się więcej