Praca z wartością dodaną

Nasza kultura pracy

Dodatkowe uznanie

Pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego kompleksowo ich wspieramy, oferując pracę z wartością dodaną.

arrow-down

Dodatkowe uznanie , Pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego kompleksowo ich wspieramy, oferując pracę z wartością dodaną.

Więcej edukacji i szkoleń

Wspieramy rozwój naszych pracowników na różne sposoby, np. poprzez odpowiednie działania edukacyjne i szkoleniowe.

arrow-down

Więcej edukacji i szkoleń , Wspieramy rozwój naszych pracowników na różne sposoby, np. poprzez odpowiednie działania edukacyjne i szkoleniowe.

Więcej korzyści dla pracowników

Naszym pracownikom oferujemy liczne, atrakcyjne benefity, jak np. dofinansowanie nauki języków czy spotkania integracyjne.

arrow-down

Więcej korzyści dla pracowników , Naszym pracownikom oferujemy liczne, atrakcyjne benefity, jak np. dofinansowanie nauki języków czy spotkania integracyjne.

Dbamy o zdrowie

Nie tylko stwarzamy optymalne warunki do pracy dla wszystkich pracowników, ale także dbamy o to, aby wspomagać ich w dbaniu o zdrowie.

arrow-down

Dbamy o zdrowie , Nie tylko stwarzamy optymalne warunki do pracy dla wszystkich pracowników, ale także dbamy o to, aby wspomagać ich w dbaniu o zdrowie.

Oferowane benefity

Benefits Check Icon
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników.
Benefits Check Icon
Kompleksowe wprowadzenie do pełnienia obowiązków i możliwość dalszego szkolenia
Benefits Check Icon
Liczne świadczenia, takie jak: pożyczka firmowa czy premie
Benefits Check Icon
Elastyczne modele pracy (np. praca zdalna) – w zależności od stanowiska

Silny zespół składa się z silnych osobowości

Zgodne otoczenie

Tylko przyjazne środowisko pracy sprzyja sukcesom, satysfakcji i przyjemności z pracy. Dlatego w EFAFLEX pielęgnujemy przyjazną atmosferę i dbamy o zgodne relacje.

Wysoki poziom osobistej odpowiedzialności

Ufamy kompetencjom zawodowym i umiejętnościom naszych pracowników. Dlatego zawsze poszukujemy osób odpowiedzialnych, które pragną kształtować przyszłość wspólnie z EFAFLEX.

Dobrzy partnerzy

Postrzegamy naszych pracowników jako partnerów i funkcjonujemy w naszej firmie zgodnie z wartościami, takimi jak: szacunek, zaufanie, lojalność oraz uczciwość. Wspólne sukcesy sprawiają, że jesteśmy dumni z naszej współpracy.