Różnorodność rozwiązań i elastyczność we współpracy

 

Rozwiązania dla różnych użytkowników

Znamy branże naszych klientów i obszary zastosowania bram szybkich. Dlatego wiemy, czego klienci oczekują od naszych produktów klasy premium: niezawodności i bezpieczeństwa, szybkości i pierwszorzędnej obsługi. EFAFLEX produkuje i dostarcza indywidualne rozwiązania: szyte na miarę, dla każdej branży – na całym świecie.

Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

O nas

EFAFLEX projektuje i produkuje indywidualne systemy bramowe dla wszystkich branż. Jesteśmy producentem produktów klasy premium i firmą usługową w jednym. Wyznaczamy standardy w branży bram szybkobieżnych.

Dowiedz się więcej

Branże

Nie oferujemy standardowych produktów, opracowujemy indywidualne rozwiązania, idealnie dopasowane do konkretnego wyzwania – dla wszystkich branż i różnych obszarów zastosowań.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej