Bezproblemowy przepływ materiałów i różnorodność zastosowań

Systemy bramowe dla intralogistyki

Skuteczna i wydajna interakcja – między systemami sterowania i oprogramowania, technologią transportu i przechowywania, a także planowaniem i projektowaniem procesów – ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia płynnego przepływu materiałów w intralogistyce. Bramy szybkobieżne EFAFLEX zachwycają swoją elastycznością i wszechstronnością, dlatego są przeznaczone do wszystkich zastosowań w intensywnych procesach logistycznych.

Modułowa budowa poszczególnych komponentów bram szybkich ma wpływ na profesjonalny przepływ materiałów, doskonały transport i sprawną logistykę. Bramy intralogistyczne, dzięki kompaktowej konstrukcji, mogą być optymalnie zintegrowane z wymaganym sprzętem ochronnym, a tym samym mogą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Intralogistyka

  • Systemy bramowe do zastosowań przemysłowych i komercyjnych w sektorze technologii przenośnikowej
  • Integracja ze sterowaniem nadrzędnym
  • Bramy do montażu wolnostojącego: mostkowanie (od posadzki do krawędzi zamykającej) w technologii przenośnika możliwe dzięki wydłużeniu ościeżnicy
  • Łatwa w utrzymaniu i odporna na zużycie konstrukcja
  • Dostępne liczne alternatywy napędów
  • Rekomendowane bramy: EFA-SRT® MS, EFA-SRT® ECO, EFA-SRT® MTL

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej