Stałe temperatury i niskie zużycie energii

Systemy bramowe do chłodni i mroźni

Bramy w pomieszczeniach intensywnego chłodzenia muszą wytrzymywać ekstremalnie duże obciążenia. Najwyższa jakość i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że wszystkie elementy tego typu bram są absolutnie odporne na zimno i wilgoć. Dla klienta równie ważne jest, aby unikać postojów bram, w przeciwnym razie zimno może uciec, a towary mogą się rozmrozić, co spowodowałoby większe zużycie energii i kosztowną utylizację odpadów.

Dlatego bramy szybkobieżne EFAFLEX przeznaczone do mroźni działają niezawodnie, otwierają się i zamykają w ciągu kilku sekund, a tym samym minimalizują wymianę powietrza i utratę pożądanej temperatury. Dzięki innowacyjnym konstrukcjom, termicznie dzielonym ościeżnicom oraz lamelom, nasze szybkobieżne bramy do obszarów głębokiego mrożenia zamykają się niemal hermetycznie i zapewniają doskonałą izolację termiczną.

Chłodnie i mroźnie

  • Specjalne portfolio bram do chłodni i mroźni
  • Znakomita izolacyjność termiczna o najlepszych wartościach U do 0,62 W/m2K
  • Temperatury robocze od +30 °C do -30 °C
  • Innowacyjny system grzewczy
  • Standardowe rozmiary bram: do 5 250 mm szerokości i 7 000 mm wysokości
  • Konstrukcja bramy zaprojektowana do wykonywania 250 000 cykli otwierania i zamykania rocznie
  • Prędkość otwierania lub zamykania: do 2,5 m/s lub 0,75 m/s
  • Rekomendowane typy bram: EFA-SST® TK 100, EFA-SST® ISO 60

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej