Indywidualne rozwiązania dla indywidualnych wymagań

Rozwiązania dla przemysłu

Jako światowy lider na rynku przemysłowych bram szybkobieżnych, oferujemy naszym klientom rozwiązania szyte na miarę. Nasza baza klientów obejmuje światowych graczy, a także małe i średnie firmy oraz podmioty publiczne. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami i znamy specyfikę oraz wymagania poszczególnych gałęzi przemysłu.

EFAFLEX oferuje bramy szybkobieżne – wyjątkowe pod względem jakości i obsługi, które dodatkowo usprawniają i przyspieszają procesy logistyczne. Współpracujemy z klientami w celu opracowania odpowiednich, często niestandardowych rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej