Płynne procesy logistyczne i najwyższe standardy bezpieczeństwa

Systemy bramowe dla sektora logistycznego

Sektor logistyczny stanowi połączenie między gospodarką, handlem a konsumentami. W przepływie towarów niezbędna jest wydajność oraz płynna i niezakłócona praca. Bramy szybkobieżne EFAFLEX, opracowane specjalnie dla sektora logistycznego, przyspieszają procesy, obniżają koszty energii i

spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. EFAFLEX oferuje szeroką gamę indywidualnych systemów bramowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Wszystkie bramy szybkie są dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, zachwycają szybkością i doskonałą żywotnością.

Logistyka

  • Specyficzne dla branży rozwiązania bramowe wspierające płynne procesy logistyczne
  • Duże prędkości otwierania i zamykania bram (do 3,6 m/s)
  • Bardzo dobra szczelność i odporność na wiatr (bramy idealne jako przegrody hali)
  • Szeroki zakres zastosowań: od magazynu wysokiego składowania, po obszar głębokiego mrożenia

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy.

Dowiedz się więcej

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela EFAFLEX.

Dowiedz się więcej