Bezpieczne i niezawodne bramy na parkingach wielostanowiskowych

Rozwiązania bramowe EFAFLEX stanowią ważny element parkingów wielostanowiskowych i  garaży podziemnych. Obiekty tego typu powinny być już nie tylko funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu, ale również atrakcyjne architektonicznie. EFAFLEX dostrzega i wspiera ten trend, oferując wysokowydajne bramy dostosowane do potrzeb parkingów.

Jako światowy lider w produkcji bram szybkobieżnych opracowujemy indywidualne systemy bramowe dla klientów z wielu krajów, również spoza Europy. Zarządcy parkingów wybierają EFAFLEX, ponieważ produkujemy specjalistyczne, wysokowydajne produkty i kierujemy się takimi wartościami, jak: solidność i trwałość, wydajność i bezpieczeństwo, atrakcyjne wzornictwo i dopasowanie do architektury obiektu.

Bezkonkurencyjna liczba cykli otwierania i zamykania
W przypadku parkingów wielostanowiskowych niezawodność ma kluczowe znaczenie, ponieważ wjazdy na parking o dużych rozmiarach mogą być otwierane nawet 600 tys. razy w ciągu roku. Dla porównania – w przypadku zwykłych bram garażowych można spodziewać się około pięciu cykli otwierania dziennie, a bramy szybkobieżne EFAFLEX są przystosowane – pomiędzy kolejnymi przeglądami – do wykonania 250 tys. cykli. Żadna inna brama nie zbliża się nawet do takiej żywotności.

Dobrze zaplanowana inwestycja
Operatorzy parkingów wymagają, aby instalowane systemy bramowe były wydajne i trwałe, ale nie tylko, bo – jak wynika m.in. z surowych przepisów dotyczących parkingów w europejskich miastach i gminach – równie ważne są: zastosowane materiały i elementy konstrukcyjne. Bramy do obiektów parkingowo-garażowych muszą być zaprojektowane tak, aby koszty ich utrzymania i konserwacji były w długofalowej perspektywie niskie. EFAFLEX to światowy lider rynku bram szybkobieżnych, dlatego zawsze spełnialiśmy te wymagania. Nasze standardy związane z projektowaniem, produkcją i serwisem są bardzo wysokie.

Czystość i bezpieczeństwo – najważniejsze kryteria

Koszty eksploatacji i konserwacji dobrej jakości systemów bramowych mogą być zrekompensowane wyższymi przychodami, ponieważ dobrze funkcjonujący parking oznacza więcej zadowolonych klientów i lepsze wykorzystanie obiektu. Zarządcy często zgłaszają, że dzięki bramom EFAFLEX ich parkingi stały się bardziej atrakcyjne dla użytkowników. Rozwiązania bramowe EFAFLEX zwiększają zarówno bezpieczeństwo, jak i czystość w tego typu obiektach – dla zarządzających i kierowców są to dwa, bardzo istotne aspekty.

Bezpieczeństwo. Szybki system automatycznego otwierania i zamykania zapobiega nieuprawnionemu wjazdowi pojazdów i wejściu nieupoważnionych osób, ponieważ bramy otwierają i zamykają się w kilka sekund, co wzmacnia kontrolę dostępu i bezpieczeństwo w obiekcie. Jest to szczególnie ważne na parkingach wielostanowiskowych i w garażach podziemnych, które funkcjonują na terenie hoteli, banków, urzędów i innych budynków publicznych. Dlatego też bramy EFAFLEX, z ich automatyczną kontrolą dostępu, są często kluczowym elementem bezpieczeństwa w obiekcie.

Czystość. Bramy EFAFLEX wspierają również utrzymanie czystości – w kontekście zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz. Liście, kurz i śmieci mają niewielkie szanse na dostanie do środka, właśnie dzięki bramie szybkobieżnej. Zarządcy parkingów zgłaszają nam, że koszty sprzątania obiektów – w rezultacie zamontowania bram EFAFLEX – są do 30% niższe.

Zespół serwisowy EFAFLEX – szybkie działanie na miejscu

Użytkownicy bram EFAFLEX doceniają naszą gęstą sieć serwisową i szybkie reagowanie na zgłoszenia. Bezzwłoczne działanie jest bardzo ważne, ponieważ nawet krótka przerwa w pracy bramy zamontowanej na parkingu wielostanowiskowym lub w garażu podziemnym może mieć znaczący wpływ na obroty finansowe obiektu. Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze są gotowi do pomocy we wszystkich zgłaszanych sytuacjach serwisowych.

Najwyższe kompetencje przy maksymalnej elastyczności

Nasze know-how procentuje już na etapie produkcji: inżynierowie EFAFLEX dostosowują każdą bramę do indywidualnych wytycznych klienta. Popularne są projekty łączone, a także bramy o różnych wymiarach, materiałach i kolorach, dostosowane do miejsca zastosowania. Nasze doświadczenie i elastyczność przekładają się również na uznanie dla naszych klientów – jeden z nich otrzymał nagrodę (European Parking Standard Award od European Parking Association) za Parking Zuidplein 10 w holenderskim Rotterdamie – zabezpieczony drzwiami systemu parkingowego producenta. Ten „Oscar” w branży parkingowej przyznawany jest obiektom parkingowym w Europie, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i jakości. To dowód na to, że klienci na całym świecie mogą polegać na rozwiązaniach parkingowych EFAFLEX.