Czujniki i systemy bezpieczeństwa 

Indywidualny i niezawodny nadzór przedpola bramy

EFAFLEX oferuje szereg różnych systemów, które umożliwiają dostosowanie kontroli przedpola bramy do odpowiednich wymagań. W tym obszarze możliwości sięgają od dobrze znanych systemów, takich jak: pętle indukcyjne, piloty radiowe, aktywne systemy podczerwieni lub systemy radarowe, aż po najnowocześniejsze technologie, w których czujniki radarowe i systemy podczerwieni są inteligentnie łączone w jeden system, w którym wykorzystywane są zalety obu technologii.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy, kolor, czy miejsce montażu silnika.

Dowiedz się więcej