LZR®-WIDESCAN

Ochrona bramy i użytkownika.

LZR®-WIDESCAN to czujnik otwarcia, obecności i bezpieczeństwa oparty na zasadzie pomiaru czasu przelotu. Obejmuje rozległy obszar przed bramą, generując siedem

kątowych kurtyn laserowych i łącząc w sumie trzy funkcje w jednym urządzeniu: otwieranie bramy, monitorowanie przedpola i ochronę.

LZR®-WIDESCAN w skrócie:

  • Precyzyjny pomiar odległości obiektów
  • Ochrona bramy dzięki wykrywaniu pojazdów
  • Oszczędność energii dzięki niezawodnemu wykrywaniu obiektów
  • Niezależny od źródeł zakłóceń, takich jak deszcz, śnieg, mgła
  • Klasa ochrony I/IP 65
  • Nieskomplikowana konfiguracja za pomocą aplikacji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy, kolor, czy miejsce montażu silnika.

Dowiedz się więcej