Szybkobieżna brama rolowana Turbo EFA-STR® Flex.

Najszybsza na świecie
brama otwierana pionowo.

Dzięki elastycznej kurtynie i prędkości do 4,0 m/s, EFA-STR® umożliwia wydajną i szybką logistykę. Blat bramy wykonany jest z tkaniny poliestrowej powlekanej PVC, zawarte w nim wzmocnienia wykonane z profili aluminiowych oraz technologia spiralna EFAFLEX umożliwiają osiąganie rekordowych prędkości.

Bramy szybkobieżne nowej generacji “Next Generation” obejmuje cztery typy drzwi w trzech wariantach Premium, Eco i Basic, które są oparte na jednej koncepcji. Każdą bramę można indywidualnie skonfigurować i dostosować zgodnie z zasadą Baukausten, co oznacza, że w sumie dostępnych jest dwanaście różnych bram dla szerokiego zakresu potrzeb i zastosowań. Specjalne życzenia mogą być również realizowane szybko i łatwo.

EFA-STR® Flex w skrócie:

  • Prędkość otwierania do 4,0 m/s
  • Prędkość zamykania do 1,0 m/s
  • Najwyższa odporność na wiatr w klasie 4
  • TLG w standardzie dla wariantów drzwi Premium i ECO
  • Wersja Premium: do 400 000 cykli ładowania rocznie
  • Standardowe rozmiary do szer. 4 500 mm x wys. 5 100 mm

Zalety

Doskonała stabilność wymiarowa Open

Brama EFA-STR® Flex łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: elastyczność bramy EFA-SRT® ze stabilnością bramy EFA-SST® Therm. Blat bramy wykonany jest z tkaniny poliestrowej powlekanej PVC. Profile aluminiowe wzmacniają poszczególne segmenty w odległości 225 mm, zapewniając tym samym niezbędną stabilność. Dzięki unikalnemu połączeniu elastycznego płaszcza bramy, wzmocnienia profilami aluminiowymi i technologii spiralnej EFAFLEX, EFA-STR® Flex osiąga rekordowe prędkości.

Obrotowa pokrywa ramy Open

Obrotowe osłony ramy ułatwiają konserwację i umożliwiają szybki dostęp w razie potrzeby. W połączeniu z EFA-SmartAssist® możliwa jest również nieskomplikowana zdalna diagnostyka w dowolnym momencie. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne za dodatkową opłatą dla wersji Eco i Basic.

Funkcje bezpieczeństwa Open

Bramki w wersjach Premium i Eco są wyposażone w naszą siatkę świetlną EFA-TLG®. Można ją nabyć za dodatkową opłatą dla wersji Basic. System wykrywania pęknięcia sprężyny zwiększa bezpieczeństwo i jest zintegrowany z obiema ramami. Blokada rygla sprawia, że każda niezbędna konserwacja jest znacznie bezpieczniejsza, ponieważ rygiel w prowadnicy zapobiega niezamierzonemu ruchowi bramy.

Możliwość elastycznego dostosowania Open

Oprócz standardowej prostej osłony końcowej dostępna jest również wersja kątowa. Umożliwia ona zlicowane zamknięcie drzwi na nierównych podłogach i może kompensować różnice do 200 milimetrów. W zależności od potrzeb dostępna jest wersja ze sztywnego metalu lub elastycznej gumy.

Sterowanie Open

W przypadku wariantów bram Premium i Eco możliwe są różne układy sterowania EFA-Tronic®: na ścianie lub zintegrowane ze skrzynką kurtyny w celu zaoszczędzenia miejsca. Dzięki EFA-TRONIC® Light i EFA-TRONIC® Professional oferujemy również odpowiednie rozwiązania sterowania dla każdych wymagań.

Pakiety: W przypadku specjalnych wymagań oferujemy różne opcjonalne pakiety wyposażenia w wersjach Premium i Eco

Benefits Check Icon
Pakiet dla obszarów chłodniczych jest odpowiedni do zastosowań w zakresie od -1 °C do -25 °C (od 30,2°F do -13°F).
Benefits Check Icon
Pakiet procesowy jest stosowany w obszarach logistycznych i produkcyjnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej

Branże

Nie oferujemy standardowych produktów, opracowujemy indywidualne rozwiązania, idealnie dopasowane do konkretnego wyzwania – dla wszystkich branż i różnych obszarów zastosowań.

Dowiedz się więcej