Szybkobieżna brama spiralna EFA-SST® Alux.

Odporny klasyk.

Brama EFA-SST® Alux ma bardzo solidną konstrukcję dzięki dwuściennym aluminiowym lamelom i może wykonać do 400 000 cykli obciążenia rocznie. Ponadto brama wyróżnia się maksymalną klasą wiatrową 5, która umożliwia działanie nawet przy największych obciążeniach wiatrem.

Bramy szybkobieżne nowej generacji “Next Generation” obejmuje cztery typy drzwi w trzech wariantach Premium, Eco i Basic, które są oparte na jednej koncepcji. Każdą bramę można indywidualnie skonfigurować i dostosować zgodnie z zasadą Baukausten, co oznacza, że w sumie dostępnych jest dwanaście różnych bram dla szerokiego zakresu potrzeb i zastosowań. Specjalne życzenia mogą być również realizowane szybko i łatwo.

EFA-SST®Alux w skrócie:

  • Aluminiowe listwy o podwójnych ściankach
  • Prędkość otwierania do 2,5 m/s
  • Prędkość zamykania do 1,0 m/s
  • Najwyższa odporność na wiatr w klasie 5
  • TLG w standardzie dla wariantów drzwi Premium i ECO
  • Wersja Premium: do 400 000 cykli ładowania rocznie
  • Standardowe rozmiary do szer. 5 000 mm x wys. 5 100 mm

Zalety

Wyjątkowa wytrzymałoś Open

Brama EFA-SST® Alux jest wyjątkowo stabilna i charakteryzuje się maksymalną klasą wiatrowości 5. Brama otwiera się i zamyka niezawodnie i w dowolnym momencie, nawet przy największym obciążeniu wiatrem.

Obrotowa pokrywa ramy Open

Obrotowe osłony ramy ułatwiają konserwację i umożliwiają szybki dostęp w razie potrzeby. W połączeniu z EFA-SmartAssist® możliwa jest również nieskomplikowana zdalna diagnostyka w dowolnym momencie. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne za dodatkową opłatą dla wersji Eco i Basic.

Funkcje bezpieczeństwa Open

Bramki w wersjach Premium i Eco są wyposażone w naszą siatkę świetlną EFA-TLG®. Można ją nabyć za dodatkową opłatą dla wersji Basic. System wykrywania pęknięcia sprężyny zwiększa bezpieczeństwo i jest zintegrowany z obiema ramami. Blokada rygla sprawia, że każda niezbędna konserwacja jest znacznie bezpieczniejsza, ponieważ rygiel w prowadnicy zapobiega niezamierzonemu ruchowi bramy.

Możliwość elastycznego dostosowania Open

Oprócz standardowej prostej osłony końcowej dostępna jest również wersja kątowa. Umożliwia ona zlicowane zamknięcie drzwi na nierównych podłogach i może kompensować różnice do 200 milimetrów. W zależności od potrzeb dostępna jest wersja ze sztywnego metalu lub elastycznej gumy.

Sterowanie Open

W przypadku wariantów bram Premium i Eco możliwe są różne układy sterowania EFA-Tronic®: na ścianie lub zintegrowane ze skrzynką kurtyny w celu zaoszczędzenia miejsca. Dzięki EFA-TRONIC® Light i EFA-TRONIC® Professional oferujemy również odpowiednie rozwiązania sterowania dla każdych wymagań.

Pakiety: W przypadku specjalnych wymagań oferujemy różne opcjonalne pakiety wyposażenia w wersjach Premium i Eco

Benefits Check Icon
Pakiet dla obszarów chłodniczych jest odpowiedni do zastosowań w zakresie od -1 °C do -25 °C (od 30,2°F do -13°F).
Benefits Check Icon
Pakiet procesowy jest stosowany w obszarach logistycznych i produkcyjnych.
Benefits Check Icon
Pakiet Security 1 z blokadą mechaniczną można zintegrować z istniejącym systemem alarmowym.
Benefits Check Icon
Security 2 z automatyczną blokadą można również zintegrować z istniejącym systemem alarmowym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Produkty

Bramy EFAFLEX klasy premium są: szybkie, wydajne, bezpieczne i niezawodne. Dzięki naszym wewnętrznym badaniom i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie znaleźć, a następnie wdrożyć odpowiednie i idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej

Branże

Nie oferujemy standardowych produktów, opracowujemy indywidualne rozwiązania, idealnie dopasowane do konkretnego wyzwania – dla wszystkich branż i różnych obszarów zastosowań.

Dowiedz się więcej