Skaner laserowy EFA-SCAN®

 

Generator impulsów i system bezpieczeństwa w jednym

Opatentowany detektor laserowy EFA-SCAN® – przy pomocy wiązek laserowych – skanuje trójwymiarowe pole bezpieczeństwa przed bramą, dzięki czemu wykrywa pojazdy i nieprzerwanie śledzi ich ruch za pomocą inteligentnego wykrywania kierunku. Jeśli istnieje ryzyko kolizji, bramy się otworzą.

Ponadto zaawansowane algorytmy oprogramowania skanera zapobiegają niepotrzebnemu otwieraniu się bram podczas trudnych warunków pogodowych (deszcz, śnieg, mgła lub padające na bramę mocne światło zewnętrzne), co sprawia, że EFA-SCAN® nadaje się również do instalacji na zewnątrz. Innowacyjna technologia laserowa gwarantuje nieporównywalnie bezpieczniejsze otwarcie bramy, zależne od rzeczywistego ryzyka kolizji.

EFA-SCAN® w skrócie:

  • Kompleksowy nadzór przedpola bramy
  • Stałe wykrywanie pojazdów
  • Niezawodnie odróżnia ruch na zewnątrz bramy
  • Wysoka odporność na oddziaływania środowiskowe (w tym mgłę)
  • Poziom wydajności C (zgodnie z normą EN 13849-1)

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Ofertowe opisy produktów

Pobierz PDF

Broszury produktowe

Pobierz PDF
Serwis

Wyznaczamy standardy w zakresie obsługi

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego – jako dostawca produktów i usług klasy premium – dbamy o dobrą obsługę klientów, która jest naszym standardem. Doskonale wyszkoleni pracownicy EFAFLEX, z dobrze wyposażonymi pojazdami serwisowymi, szybko i niezawodnie pomogą znaleźć rozwiązanie optymalne dla klienta.

Referencje

EFAFLEX to marka rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko w branży bram szybkobieżnych. Najlepsze firmy ze wszystkich sektorów – zarówno w kraju, jak i za granicą – obdarzyły nas swoim zaufaniem i polegają na naszych produktach.

Dowiedz się więcej

Ofertowe opisy produktów

Dostarczamy architektom i projektantom szczegółowe teksty przetargowe dotyczące naszych produktów, do których wystarczy dodać pożądane wymiary bramy, kolor, czy miejsce montażu silnika.

Dowiedz się więcej